HyperSensitivity Care Deo

Neutralizuje różnego rodzaju nieprzyjemne zapachy, w tym również uryny. Działa poprzez utlenianie cząstek substancji zapachowych.
pH 9,0 Dozowanie 1:10

HyperSensitivity Care Guard

Działanie środka polega na zmodyfikowaniu dużej grupy alergenów (Derp1,Derf1,Blag1, Can f1, Fel d1), w taki sposób, że po zmianie kształtu przestają być rozpoznawane przez organizm ludzki i nie wywołują reakcji alergicznej. Środek można bezpiecznie stosować na wszystkie materiały tekstylne. Jest nietoksyczny, bezwonny i bezpieczny zarówno dla ludzi, zwierząt jak i roślin. Nadaje się do wszystkich rodzajów włókien odpornych na wodę. Można stosować na wykładziny, dywany, tapicerki, materace, draperie, zasłony, pluszowe zabawki. Zachować ostrożność w przypadku bawełny – silnie kwaśny odczyn może powodować przyżółcenie. Wykonać test stabilności kolorów i spryskać powierzchnię delikatną mgiełką. Litr AA001 wystarczy na około 50 m2 wykładziny. Działanie utrzymuje się do sześciu miesięcy.
pH 2,0 Gotowy do użycia

 HyperSensitivity Care Laundry Guard

Działanie środka polega na zmodyfikowaniu dużej grupy alergenów (Derp1,Derf1,Blag1, Can f1, Fel d1), w taki sposób, że po zmianie kształtu przestają być rozpoznawane przez organizm ludzki i nie wywołują reakcji alergicznej. Przeznaczony do stosowania w pralkach, do eliminowania problemu alergenów w pościeli, kocach, poduszkach i innych przedmiotach nadających się do prania wodnego. Stosować w programie specjal-nym pralki, przy ostatnim płukaniu, zamiast płynu zmiękczającego, mniej więcej w takiej samej ilości.
pH 2,6 Gotów do użycia

HyperSensitivity Care Spotter

Skuteczny odplamiacz ogólnego przeznaczenia. Bezpieczny dla wszystkich włókien nadających się do czyszczenia wodnego, również wełnianych oraz poliamidowych impregnowanych.
pH 8,5 Dozowanie: gotowy do użycia

HyperSensitivity Care PreSpray

Służy do rozpuszczania brudu przed płukaniem ekstrakcyjnym środkiem EX920 Anti-Allergen Detergent Rinse. Nadaje się do wykładzin, dywanów, tapicerek i innych materiałów tekstylnych, wykonanych ze wszystkich rodzajów włókien przeznaczonych do czyszczenia wodnego.
pH 10,0 Dozowanie 1:10

HyperSensitivity Care Rinse

Specjalny środek do ekstrakcyjnego płukania wykładzin, dywanów, tapicerek i innych tekstyliów. Przeznaczony do wypłukiwania zabrudzeń rozpuszczonych wcześniej PR100 Anti-Allergen PreSpray, urządzeniami ekstrakcyjnymi. Można bezpiecznie stosować na wszystkich rodzajach włókna, włączając w to wełnę.
pH 9,2 Dozowanie 1:333

HyperSensitivity Care Filter Guard

Służy do poprawy działania filtrów wodkurzaczach HVAC, zwiększającich zdolność dozatrzymywania cząsteczek białkowych, będących głównym źródłem alergenów unoszących się w powietrzu. Producenci odkurzaczy zalecają spryskiwanie filtrówAA003razw miesiącu.
pH 10 Gotowy do użycia